Meld je aan​ of ​ registreer ​ om deel te nemen aan een veiling

Messing Olielamp 2025_11_#22

Op voorraad

Deze veiling is afgelopen

Biedingen

Er zijn geen biedingen.

Productbeschrijving

Deel dit kavel met je vrienden

Eigenschappen

Aantal items
1
Materiaal
Messing Olielamp
Geschatte periode
20e Eeuw
Land van herkomst
België?
Staat
goede staat
Afmetingen
H: 54cm