Home
Veilingen
Object indienen
Contact
Algemene voorwaarden
Meld je aan
of
registreer
om deel te nemen aan een veiling
Inloggen
Mijn veilingen
Ontdek onze maandelijkse veilingen →
Inloggen
Mijn veilingen
Messing Olielamp 2025_11_#22
Op voorraad
Deze veiling is afgelopen
Biedingen
Er zijn geen biedingen.
Productbeschrijving
Deel dit kavel met je vrienden
Eigenschappen
Aantal items
1
Materiaal
Messing Olielamp
Geschatte periode
20e Eeuw
Land van herkomst
België?
Staat
goede staat
Afmetingen
H: 54cm