Meld je aan​ of ​ registreer ​ om deel te nemen aan een veiling

Chinees porseleinen gemberpot “Familie Rose” 2025_11_#20

Op voorraad

Deze veiling is afgelopen

Biedingen

Er zijn geen biedingen.

Productbeschrijving

Decoratief paar porseleinen gemberpotten, rijk beschilderd in de traditionele Famille Rose / Canton stijl. Beide potten zijn rondom uitgevoerd met levendige hof- en genrescènes met figuren, omgeven door florale motieven in roze, groen en goudtinten.
De potten zijn gedekt met bijpassende deksels, elk bekroond met een vergulde Fo-hond (guardian lion).

Het geheel is uitgevoerd in de typische decoratieve exportstijl uit de tweede helft van de 20e eeuw, met heldere kleuren en handgeschilderde details.
Een stijlvol en aantrekkelijk duo, ideaal als interieurdecoratie.

Deel dit kavel met je vrienden

Eigenschappen

Aantal items
2
Materiaal
Porselein
Geschatte periode
1960-1990
Stijl
Famille Rose (Fencai / Canton Style)
Land van herkomst
China (Guangdong)
Staat
zeer goede staat
Afmetingen
H: 30cm x B: 25cm
Gewicht
+- 2,5kg-3kg