Meld je aan​ of ​ registreer ​ om deel te nemen aan een veiling

Decoratief, porseleinen/keramieken Fabergé-STIJL Sierei met 3D Vogel 2025_11_#16

Op voorraad

Deze veiling is afgelopen

Biedingen

Er zijn geen biedingen.

Productbeschrijving

De Franklin Mint is een Amerikaans bedrijf dat in 1964 is opgericht door Joseph Segel en gespecialiseerd is in het produceren van verzamelobjecten. Het bedrijf is bekend geworden door een breed scala aan producten, waaronder munten, medailles, miniatuurauto’s, poppen en porselein, die vaak via een abonnementensysteem werden verkocht.

Deel dit kavel met je vrienden

Eigenschappen

Aantal items
1
Materiaal
Porselein/Keramiek
Ontwerper / kunstenaar
"The Franklin Mint"
Geschatte periode
Laat 20e eeuw - Begin 21e eeuw
Stijl
Fabergé-Stijl Decoratie
Land van herkomst
China
Staat
Zeer goed
Afmetingen
H:16 cm x B: 12