Meld je aan​ of ​ registreer ​ om deel te nemen aan een veiling

Franse Vintage Tafellamp 2025_11_#21

Op voorraad

Deze veiling is afgelopen

Biedingen

Er zijn geen biedingen.

Productbeschrijving

Franse Vintage Tafellamp met handgeschilderde bloemenmotief.

In werkende staat.

Deel dit kavel met je vrienden

Eigenschappen

Aantal items
1
Materiaal
Keramiek, geëtst glas.20e eeuw
Stijl
Vintage
Land van herkomst
Frankrijk
Staat
goede staat
Afmetingen
H: 37cm